Madeleine Apartments - Residenza Belle Epoque

  • 78 м²
  • 2 спальні
  • 2 ванни кімнати
  • 6 гостей
  • 3 ліжка

Madeleine Apartments - Residenza Belle Epoque Milan розміщені у районі Moscova, на відстані 9-хвилинної прогулянки від Арки миру, і вміщують 6 осіб. Апартаменти знаходяться за 2 км від Галереї Віктора Еммануїла II та пропонують першокласне розташування в Мілані.

З системою клімат-контролю, помешкання пропонує балкон, терасу і вітальню, а з вікон відкривається вид на сад. Для вашого комфорту в апартаментах передбачені біде, окремий туалет і душ. Крім того, у ванній кімнаті ви знайдете фен і рушники.

Madeleine Apartments - Residenza Belle Epoque із задоволенням мають все необхідне для сімей, як послуги з догляду за дітьми.

Це помешкання оснащене мінікухнею, в тому числі електрочайником, холодильником і кухонним приладдям, для забезпечення вашого комфорту.

Ви також можете відвідати замок Сфорца, що розташований поблизу апартаментів. Монументальний цвинтар у Мілані знаходиться на відстані 5 хвилин їзди машиною. Madeleine Apartments - Residenza Belle Epoque розташовані лише за 0.9 км від станції метро «Lanza» та лише за 1.3 км від від залізничного вокзалу Міланський вокзал Кадорна.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Madeleine Apartments - Residenza Belle Epoque Мілан
Arco Della Pace Corso Sempione - Exceptional Location
Ціна лише для моб. пристроїв

Arco Della Pace Corso Sempione - Exceptional Location

55 м від помешкання
USD 247 USD 222
за ніч
Charming Apartment Park - City Center - For 5 Guests - Brand New Bathroom
Ціна лише для моб. пристроїв

Charming Apartment Park - City Center - For 5 Guests - Brand New Bathroom

9.1
Блискуче 54 відгуки
225 м від помешкання
USD 246 USD 221
за ніч
Appartamento Arco Della Pace
Ціна лише для моб. пристроїв

Appartamento Arco Della Pace

262 м від помешкання
USD 146 USD 131
за ніч
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    Мілан Лінате Аеропорт
    11 км

    Залізничні вокзали

    Міланський вокзал Кадорна
    900 м

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Паркування

    Послуги на території

    • Сейф
    • Цілодобова охорона
    • Магазини/ комерційні послуги

    На кухні

    • Електрочайник
    • Сушарка
    • Кухонне приладдя

    Для дітей

    • Дитячі ліжечка
    • Няня/ догляд за дітьми

    В номерах

    • Кондиціонер
    • Опалення
    • Зона відпочинку
    • Набір для приготування чаю/кави
    • Обідній стіл
    • Приладдя для прасування

    У ванній кімнаті

    • Пральна машина
    • Безкоштовні туалетно-косметичні засоби

    Девайси

    • Телевізор з плоским екраном

    Дизайн

    • Паркетна підлога

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено
    • Номери для алергіків
    • Ліфт
    • Детектори диму
    • Вогнегасники
    • Замок

    Домашні тварини

    • Розміщення з домашніми тваринами заборонено !

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 15:00 до 21:00
    Реєстрація виїзду: з 05:00 до 10:00
    Номер ліцензії015146CIM00757,IT015146B4TGSXG8NG
    • Інформація про додаткові ліжка
    • Додаткові ліжка в номері не надаються.
    Часті питання
    • У квартирі Madeleine Apartments - Residenza Belle Epoque можна розмістити домашніх тварин?
      У квартирі Madeleine Apartments - Residenza Belle Epoque не є дружелюбним до домашніх тварин.
    • У цій квартирі є кухня?
      В цій квартирі гості зможуть скористатися кухнею з електрочайником, холодильником і духовкою.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    Мілан Лінате Аеропорт
    11 км

    Залізничні вокзали

    Міланський вокзал Кадорна
    900 м

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Madeleine Apartments - Residenza Belle Epoque Мілан

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити